Garanti Koşulları

Tüm ürünlerimiz Sies Bedding garantisi kapsamındadır. Garanti süresi boyunca üründen veya üretimden kaynaklı çökme, deformasyon ve benzeri hatalar garanti kapsamındadır. Kullanıcı kaynaklı oluşacak; sıvı teması, taşınma esnası deformasyonları veya benzeri hasarlarda ürününüz garanti kapsamından çıkacaktır. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmanız halinde de müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz ve sorununuzu çözmek için elimizden gelen çabayı gösterebiliriz.

İade Politikası

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden,kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan ürünün tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SiesBedding.com’a email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün SiesBedding.com‘a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Kullanılmış,ambalajı açılmış,tahrip edilmiş vb. şeklindeki ürünler iade edilemez.
Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallar söz konusu olduğunda  tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade Süreci

  1. İade veya değişim talebinizi bize mail yoluyla veya internet sayfamızdaki İade/Değişim Formu’ndan iletirsiniz.
  2. Müşteri hizmetlerimiz evinize kargo firmamızı yönlendirir ve ürünümüz sizden teslim alınır veya kendi gönderim yöntemlerinizle bize ulaştırabilirsiniz.
  3. Bize ulaşan ürün, ilgili departmanımız tarafından kontrol edilir.
  4. Ürünün ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve hijyenikliğini kaybetmemiş olması gerekir.
  5. Ürün değişimine engel olacak ambalajda açılma, kullanım veya lekelenme tespit edilirse iade veya değişim yapılmaz.
  6. İade veya değişim yapılacak ürün kumaş değişimi ve tekrar ambalajlama ile satılabilir hale getirelebilecekse %30 kesintiyle iade/değişi yapılabilir.
  7. Tüm süreçlerin ardından iadeniz ödeme yönteminize göre hesabınıza geriye aktarılır.